AÇIK UÇLU MADDE YAZMA VE ÖLÇME DEĞERLENDİRME SEMİNERİ
İlimizde görev yapan tüm ortaokul öğretmenlerimiz eğitimlerimize başvuru yapabilir.![AÇIK UÇLU MADDE YAZMA VE ÖLÇME DEĞERLENDİRME SEMİNERİ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/05115522_egitimkatilim_calismayuzeyi1_calismayuzeyi1.jpg)
Genel Müdürlüğümüzce hazırlanan "Açık Uçlu Madde Yazma ve Ölçme Değerlendirme Semineri" programı "2.01.01.06.024" kodu ile hizmet içi eğitim faaliyetlerinde kullanılmak üzere Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü web sayfasında "Standart Eğitim Programları" başlığı altında yayımlanmıştır. İlgi yazı gereği ilimizde görev yapan tüm branş/alan öğretmenlerinin Açık Uçlu Madde Yazma ve Ölçme Değerlendirme Seminerleri eğitiminden faydalanması hedeflenmektedir. Bu kapsamda ilimizde yapılması planlanan Açık Uçlu Madde Yazma ve Ölçme Değerlendirme Seminerlerinin takvimi aşağıda belirtilmiştir.
25-26-27 Haziran 2024 13.00 ile 17.30 Ortaokul tüm branşlar
02-03-04 Temmuz 2024 09.00 ile 15.30 Ortaokul tüm branşlar
Öğretmenlerimiz 13 Haziran 2024 Perşembe günü mesai bitimine kadar başvurularını web sayfamızda bulunan eğitim modülünden yapabilecektir.