YALOVA ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
Matematik ve Fen Bilimleri öğretmenlerine Açık Uçlu Madde Yazma ve Ölçme Değerlendirme Semineri verildi.
Merkez okullarımızda görev yapan matematik ve fen bilimleri öğretmenlerimize kurumumuz öğretmenlerinden Fatih ÖZKAN ve Hakan ARSLAN tarafından tarafından Açık Uçlu Madde Yazma ve Ölçme Değerlendirme Semineri verildi.![Matematik ve Fen Bilimleri öğretmenlerine Açık Uçlu Madde Yazma ve Ölçme Değerlendirme Semineri verildi.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/24094303_halilinanciklisesi2_calismayuzeyi1.jpg)
Öğretmenlerimizin mesleki gelişimine katkı sağlamak amacıyla hizmetiçi eğitim kapsamında Müdürlüğümüz öğretmenleri Fatih ÖZKAN ve Hakan ARSLAN tarafından merkezde görevli matematik ve fen bilimleri öğretmenlerimize Açık Uçlu Madde Yazma ve Ölçme Değerlendirme Semineri verilmiştir.